• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Navigace: Úvodní stránka > Novinky
Aktuality
Designový zahradní nábytek z umělého ratanu
Pondělí, 13. únor 2012 23:55

Máte novou terasu a nemůžete se rozhodnout jaký nábytek na ni koupíte? Máme pro Vás dobrý typ. V současné době stoupá obliba zahradního nábytku z ratanu. Před pár lety byl módním hitem nábytek z plastu ale tento styl naštěstí už není "in". Nábytek z umělého ratanu má velkou výhodu v tom, že se o něj nemusíte starat, narozdíl od nábytku ze dřeva, který musíte jednou ročně naimpregnovat olejem.

Při výběru ratanového nábytku si musíte dát pozor jaký kupujete. Mezi nejlevnější nabídky patří nábytek, který má dřevěnou konstrukci, jež časem zplesniví a její životnost není dlouhá. O něco kvalitnější ale zároveň také dražší je konstrukce z oceli s různou povrchovou úpravou. Nevýhodou je velká váha nábytku a náročná údržba. Mezi nejkvalitnější a nejdražší patří konstrukce z hliníku.

Dalším důležitým prvkem je materiál, který se používá na výplet. Kvalitní materiál obsahuje UV filtr (aby nedošlo ke změně barvy), neoxiduje, nepraská, má barevnou stálost a má dlouhou životnost. Je sice dražší ale taková investice se vyplatí.

Potahová látka u zahradního nábytku musí splňovat estetické nároky i užité vlastnosti spojené s jeho užívání. Pokud Váš nábytek umístíte do zimní zahrady nebo bude na terase pod zastřešenou pergolou může být potahem bavlněná látka ve směsi s polyamidem. Bude-li na nábytek pršet a padat sníh musíte zvolit potah s lepšími vlastnostmi. Tím se vyhnete každodennímu uklízení. Na trhu je pouze několik kvalitních výrobců potahů, my doporučujeme Sunbrella.

 
Mrazuvzdorné kamenné vázy
Pondělí, 13. únor 2012 21:09

Extra velké mrazuvzdorné kamenné vázy, dekorační nádoby a solitéry pro zahradní a bytovou architekturu

Zajímavým designovým doplňkem pro Vaši novou terasu může být váza, dekorační nádoba nebo solitér. Jedná se ruční výrobu na rotačních deskách. Z vybraných surovin jsou nanášeny nejrůznější tvary, které pak zkamení, čímž vznikne velmi kvalitní kámen, který je odolný venkovnímu prostředí.

Nejedná se o sériovou výrobu ani výrobu klasické keramiky. Vybrané suroviny dávají vázám vynikající vlastnosti a neomezenou odolnost, přičemž nevyžadují žádnou speciální údržbu. Jsou vhodné pro umístění do reprezentativních prostor, jako jsou restaurace, hotely, vstupy do budov, showroomy, bazény, zahrady, terasy apod. Výroba je možná i na zakázku podle Vašeho návrhu (nákres, obrázek).

Kompletní nabídku naleznete v sekci zahradních doplňků.

06-V_98-P_70_100kg 05-V_95-P_76_115kg 02-V_109-P_65_117kg 01-V_105-P_76_120kg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4

Profesionální přístup
ke všem realizovaným
projektům :-)