• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Navigace: Úvodní stránka > Nabídka > Terasy > Impregnace
Povrchová úprava

 

  Produkt Objem v láhvi  Cena bez DPH
množství m2 z 1l
woca-plechovka-mala Olej na dřevěné terasy (různé pigmenty) 2,5l 1 100 Kč 12 - 15
Woca - čistič Čistič 2,5l 1 200 Kč 06 - 10

 

Woca oilImpregnaci teras a zahradních doplňků ze dřeva je nutno zajistit nátěrem kvalitním olejem. Špičkou na trhu olejových přípravků jsou přípravky dánské společnosti Woodcare, která se specializuje na výrobu nátěrů na dřevo do exteriérů i interiérů. 

 

WOKA Decking OilPři použití těchto olejů je důležitý dvojí nátěr podkladního roštu ještě před samotnou pokládkou a ukotvením do betonu, a to v rozmezí šesti hodin. Olejové lazůry s pigmentem i bez pigmentu zakonzervují dřevo, které je pak více odolné vůči vlhkosti, přičemž mu nijak nezabraňují v možnosti "dýchat". Stejným způsobem se ošetřují i terasová prkna. Po montáži terasy je nutno nakonec provést ještě jeden "finální" nátěr, kterým se pak jednotlivá prkna krásně barevně sladí.

 

WOCA Decking Oil je určen k finálnímu ošetření a údržbě venkovních dřevěných podlah. Zvyšuje odolnost povrchu dřeva vůči ulpívání nečistot a negativnímu působení vlhkosti. Vyplnění pórů povrchu dřeva olejem prokresluje texturu dřeva, čímž umocňuje estetický dojem tohoto klasického materiálu a činí jej uživatelsky velmi příjemným na pohled i omak.

 

Olej se standardně dodává v plechových obalech o objemu 2,5 l v provedení Natural (bez barevných pigmentů) a odstínech Teak a Bangkirai. Na zakázku je rovněž dostupný v provedeních Pine (borovice), Larch (modřín), Douglaska, Red-brown (červeno - hnědý). 

 

Všechny varianty, včetně varianty Natural, disponují UV ochranou.

Oleje lze použít také na zahradní nábytek či příslušenství dětských hřišt a dřevěných dětských hraček, jelikož je po vytvrzení stálý při působení potu a slin.

Vzorkovník barev  

Další informace o přípravcích WOCA

 

Výroba zahradních
doplňků, nábytku
na míru